KATEGORİ SEÇİMİ YAPIN
Bahçelievler Köpek Kuaförü
3 sene önce

Bahçelievler Köpek Kuaförü

Bahçelievler Köpek Kuaförü

Evcil hayvan dostlarımıza sunulan kuaförlük hizmeti insanlara sunulandan çok daha farklıdır. Öncelikle evcil hayvan dostlarımıza sunulan hizmet içerisinde tırnak kesimi, kulak içi temizliği, ince tüylerin alınması ve tüy tıraşı bir bütün halinde bulunur. Tıraş evcil hayvanlar için zorunluluk kabul edilebilir, zira sıcak dönemlerde vücut ısılarını yeterli terleyemedikleri için dengelemekte çok zorlanırlar ve böylece onları oldukça zor bir yaz mevsimi karşılamış olur. Bahçelievler köpek kuaförü, evcil hayvan dostlarımızın yaşadıkları bu zorlukları ortadan kaldırmayı amaçladığı için kurulmuştur ve 2016 yılından bu yana mükemmel bir hizmet kalitesiyle faaliyet göstermektedir. Bu hizmet kalitesinin ne seviyede olduğu pethair.com.tr adlı internet sitesinde yer alan “ne dediler” kısmında yazılı olan önceki müşterilerimizin kamuya açık olan yorumları okunarak da anlaşılabilir. Bu kaliteden asla ödün vermiyor ve vermeyecek olmamız bizleri alanımızda öne çıkaran başlıca özelliğimizdir.

Hizmetler Ne Şekilde Sunulur?

Pethair, tam donanımlı bir mobil araca sahip gezici evcil hayvan kuaförlüğü hizmetidir. İstanbul’da faaliyet gösterir ve hizmetlerini her iki yakada da gerçekleştirir. Hijyen konusunda da asla taviz vermeyen pethair, her işlemden sonra aletlerini ultraviyole cihazlarında sterilize ederek evcil hayvan dostlarımızın sağlığını asla ihmale getirmez. Tıraş, hayvan dostumuzun büyüklüğüne veya tercih edilen yönteme göre de değişmekle beraber makine ile yaklaşık 1 saat, makas ile de 1 ila 2 saat sürer. İşlemler sırasında herhangi bir anestezi uygulaması yapmadığımızı önceden bilmenizi arzu ederiz ancak zorunlu olması ve sizin de talebiniz üzerine bu işlem en yakın klinikte gerçekleştirilebilir.

Araçta Hangi Donanımlar Mevcuttur?
Aracımızda hijyen kuralları gereği ultraviyole sterilize cihazı, atık su tankı, tıraş aletleri, sadece evcil hayvan dostlarımız için üretilmiş ve sadece onların kullanımına sunulmuş kurutma makinesi ile dört mevsim sıcak su ihtiyacını karşılamaya yönelik bir adet termosifon ile elektrik ihtiyacının karşılanması için bir adet jeneratör bulunur.

Randevu Nasıl Alınır?
Randevu almak için Bahçelievler köpek kuaförü resmi ve kurumsal web sitesi olan pethair.com.tr adresini ziyaret ederek sitedeki online randevu sistemini kullanabilir veya aynı sitede yer alan telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR
BİR YORUM BIRAK