KATEGORİ SEÇİMİ YAPIN
Bakırköy Köpek Kuaförü
3 sene önce

Bakırköy Köpek Kuaförü

Bakırköy Köpek Kuaförü

Evcil hayvan dostlarımız kalın tüyleri sebebiyle sıcak yaz günlerinde fazlasıyla bunalırlar. Özellikle bizlerin evde olmadığı zamanlarda klima veya havalandırma benzeri bir imkanın da kendileri açısından söz konusu olması hayli zor olduğundan dolayı bu konuda ciddi sıkıntılar çekerler. Evcil hayvan dostlarımızın bu sıkıntılarının önüne geçebilmek amacıyla da Bakırköy köpek kuaförü hem sizlerin hem de tüylü sevimli dostlarımızın hizmetindedir. Haliyle şu anda bu yazıyı okumakta olan birçok evcil hayvan sahibi vaktinin yeterli miktarda olmayışından, çok yoğun tempolu bir hayat sürdüğünden ve bu tempo içerisinde değil evcil hayvanları kendilerine dahi vakit ayıramadığından yakınacaktır. Ancak bu yakınmalara artık son vermenin zamanı çoktan geldi. Zira bundan böyle Pethair var.

Pethair Kimdir ve Ne İşe Yarar?

Pethair, İstanbul’un hem Avrupa yakasında hem de Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir gezici köpek kuaförlüğü hizmetidir. Böylelikle siz yetecek kadar vakit bulamasanız da hizmet ayağınıza kadar gelerek zaman sıkıntısını büyük ölçüde ortadan kaldırır. Tamamıyla hijyenik bir ortamda hizmet vermekte olan Pethair, evcil hayvanlarınızın sizler için ne ölçüde öneme sahip olduğunun farkındadır. Bundan dolayı firmamızın hijyenden ve temizlikten en ufak bir ödün vermesi söz konusu dahi olamaz.

Aynı zamanda Bakırköy köpek kuaförü olarak evcil hayvan dostlarımızın yalnızca tüylerini tıraş etmekle kalmıyor, kulak ve göz çevresi temizliğiyle de ilgilenmenin yanı sıra vücutlarının türlü kısımlarındaki istenmeyen tüylerden de canlarını yakmayacak yöntemler kullanarak onları arındırıyoruz. Böylelikle hem sağlıklarını korumuş hem de onlara daha estetik bir görünüm kazandırmış oluyoruz. Randevu taleplerinizi pethair.com.tr internet sitesi üzerinden online randevu sistemimizi kullanarak bizlere iletebilirsiniz. Bununla birlikte web sitemizde yer alan telefon veya e-posta adresimizden de bizlere ulaşmanız mümkündür.

Firma Bünyesinde Başka Ne Gibi Hizmetler Mevcuttur?
Gezici köpek kuaförlüğü hizmetimizin yanı sıra ayrıntılı bilgisini pethair.com.tr adresinde bulabileceğiniz köpek oteli ve köpek eğitimi hizmetlerimiz de firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Ancak köpek eğitiminde daha yüksek verim elde edebilmek için bize teslim edilen dostumuzun yavru olması sonuç açısından çok daha yararlı olacaktır.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR
BİR YORUM BIRAK