KATEGORİ SEÇİMİ YAPIN
Bostancı Köpek Kuaförü
3 sene önce

Bostancı Köpek Kuaförü

Bostancı Köpek Kuaförü

Ev ortamında en çok beslenilen hayvan olan köpekler, insan yaşamında büyük öneme sahiptir. Sadık ve eğlenceli yönleriyle bildiğimiz köpekler, bakımları yapılmadığı zaman hayatımızda tehdit oluşturabiliyor. Özellikle köpek tüylerinin belirli aralıklarla kesilmemesi, çeşitli enfeksiyonlara yol açabiliyor. İstanbul başta olmak üzere birçok farklı bölgede hizmet veren pethair.com.tr firması, köpek kuaförlüğü hizmetini en kaliteli olarak yürüten şirketlerden birisidir. Uzman ekibi ve donanımlı araçlarıyla köpeklerinize hiçbir zarar vermeden tüylerini kesen firma, uygun fiyat avantajlarına sahiptir.

Köpek Tıraşı Nasıl Yapılır?

Köpek tıraşı tıpkı insanlarda olduğu gibi makas ve makine tıraşı olmak üzere iki farklı şekilde yapılıyor. Makas tıraşı genellikle tüylere şekil verme amacıyla yapılır. Makine tıraşı ise tüylerin belirgin oranda kısaltılması için tercih edilir. Bostancı köpek kuaförü hizmetlerini etkili şekilde yürütmeye devam eden PetHair firması, her iki tıraş şekline de hakimdir. Gerekli bilgileri firmaya verdiğiniz zaman köpeklerinizin tıraşı, beklentilerinize uygun olarak yapılır. Bu hizmet içerisinde tıraş, yıkama, kurutma ve rötuş uygulamaları yer alıyor.

Köpekler Neden Tıraş Ettirilmeli?
Bazı köpek cinslerinde tüylerin belirgin bir şekilde kısaltılması zorunludur. Ayrıca tüm köpek türlerinde tüylerin çok fazla uzaması, çeşitli hastalıklara yol açabilir. Ancak bu işlem büyük bir hassasiyet gerektiren durumdur. Zira köpeklerin tüylerinin gereğinden fazla kesilmesi, hayvanlarda ciddi davranış bozuklukları yaratıyor.
Uzun yıllardan gelen deneyimini sizlere başarıyla yansıtan pethair.com.tr şirketi, köpeklerinizin tıraşını başarılı bir şekilde yapıyor. Gezici köpek kuaförü sistemiyle çalışan firma, direkt olarak bulunduğunuz adrese geliyor. Özel donanımlı araçlarıyla vatandaşların verdiği adreslere ücretsiz olarak giden firma, özel araçlarında köpeklerin tıraşını yapıyor. Böylece köpeğinizi tıraş yerine götürme gibi bir sorun da yaşamamış olursunuz.

Köpek Kuaförü Ücretleri
Köpek kuaförü hizmetleri için alınan ücretler 40-50 TL civarında olur. Bu hizmetin içerisine bakım ya da tırnak kesimi gibi uygulamalar girdiği takdirde ücret biraz daha artabilir. Bostancı köpek kuaförü sektöründe en ucuz fiyat avantajını sizlere sunan Pet Hair, mümkün olan en düşük fiyatlarla karşınıza çıkıyor. Vakit kaybetmeden firmayla irtibata geçerek köpeklerin tıraşını yaptırabilirsiniz.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR
BİR YORUM BIRAK