KATEGORİ SEÇİMİ YAPIN
Hayvan Kuaför Oyunu
3 sene önce

Hayvan Kuaför Oyunu

Hayvan Kuaför Oyunu

Kedi ve köpek bakımı, kedilerin hem sağlığı hem de görünüşü için son derece önem arz ediyor. Pet kuaförler sayesinde sevimli kedi ve köpekler tıraş edilebiliyor ve güzelliklerine güzellik katılıyor. Hayvan dostu bir platform olan pethair.com.tr de bu işi ivedilikle gerçekleştiren kurumlardan biri. Kedi ve köpekler, sağlıkları için tüy ve tırnak bakımına ihtiyaç duyarlar. Makina tıraşı, makas tıraşı ve banyo hizmetleri için penthair den yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise aramak. Öte yandan pethair sizler için, köpek oteli ve eğitimi hizmetini de sunmaktadır. Onlara hayvan kuaför oyunu hediye edin.

Kedi ve Köpek Tıraşı
Tüy sağlığı ve tırnak sağlığı kedi ve köpekler için oldukça önemlidir. Bu bakımların yapılması onların sağlığı için gereklidir. Bu alanda uzman olan pethair.com.tr kedi ve köpek bakımını ayağınıza getiriyor. Gezici köpek kuaförü ve pet yıkama hizmetini harikulade bir biçimde veren pethair ile hayvanlarınız güvenilir ellerde. Sevimli dostlarımızı hayvan kuaför oyunu bekliyor.

Makine Tıraşı

Pethair iki farklı kesim hizmeti sunuyor. Makine ile tıraş ve makas ile tıraş. Makine ile tıraş hizmetinde tüyler tercihen 3mm veya 2cm şeklinde kesilerek ardından titizlikle yıkanır. Bu hizmet sizlere göz kulak ve tırnak kesimini de beraberinde sunuyor. Sevimli hayvanlarınız bu işlemin ardından daha sağlıklı ve güzel olacak. Onları gezici köpek kuaförüne güvenle emanet edebilirsiniz.

Makas Tıraşı
Eğer köpeğinizin tüyleri uzun kalsın istiyorsanız onları makasımıza bırakınız. Pethair çalışanları özenle köpeğinizin tüylerini keser ve harikulade bir görünüme ulaştırır. Köpeğinizin cinsine göre tüyleri ivedilikle kesilir ve ardından muazzam bir duşla taçlandırılır. Gezici köpek kuaförünü arayın ve ayağınıza gelsin.
Köpek Oteli
Köpeğinizi bırakacak bir yere ihtiyacınız var ve ona sizin kadar iyi bakacak birileri gerekiyor. O halde pethair köpek pansiyonlarına güvenebilirsiniz. Elit köpekleriniz 4 ila 6 metrekare arası pansiyonlarımızda güvenle konaklarken, oyun alanlarımız sayesinde özgürce eğlenebilirler. Veteriner kontrolü sayesinde kennellar her gün mutlaka dezenfekte edilir ve köpeğinizin sağlığı burada koruma altındadır. Eğer köpeğinize bir yuva gerekiyorsa pethair bu iş için sizi bekliyor. Kısa ve uzun süreli pansiyonları tercih edebilirsiniz.

SONRAKİ YAZI Hayvan Berberi

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR
BİR YORUM BIRAK