KATEGORİ SEÇİMİ YAPIN
Köpek Kuaförü Büyükçekmece
3 sene önce

Köpek Kuaförü Büyükçekmece

Köpek Kuaförü Büyükçekmece

Evcil hayvanların ve özellikle kedi ile köpeklerin hayatlarına mutlu ve rahat bir şekilde devam edebilmek için bakıma ihtiyaçları vardır. Bu bakımı çoğu zaman kendileri yapamazlar ve bir insan ihtiyaç duyarlar. En basitinden evde beslenen bir köpek veya kedi beslenme ihtiyacını tek başına karşılamayı öğrenmemiştir veya kendini tek başına savunmayı öğrenmemiştir. Sağlıkları ile ilgili meseleler de aynen bu şekildedir.

Köpek kuaförü Büyükçekmece evcil hayvan dostlarımıza hayatlarını sağlıklı bir şekilde sürdürmeleri için her türlü imkanı sağlamakta ve onların mutluluğu için elinden geleni yapmaya hazır bulunmaktadır. Bunun için 2016 yılında Pethair kurulmuştur ve kurulduğu günden bu yana evcil hayvan dostlarımız için sevgi, şefkat ve özenle faaliyet göstermektedir. Pethair.com.tr adresinden hizmetlerimiz ve genel anlamda firmamız hakkında ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşmanız mümkündür.

Pethair Nerede ve Nasıl Hizmet Verir?

Pethair, İstanbul’da hem Anadolu hem de Avrupa yakalarında hizmet verir. Randevu esasına göre çalışmakta olduğumuzdan dolayı hizmetlerimizi size sunabilmemiz için öncesinde randevu almanızı rica ederiz. Akabinde bizleri adresinize davet edersiniz. Bunun üzerine bizler de tam donanımlı ve tam hijyenik gezici evcil hayvan kuaförlük hizmeti sunan aracımızla adresinize kadar gelerek evcil hayvan dostumuzu mutlu etmek için elimizden geleni yaparız. Aynı şekilde sizlerin mutluluğu da bizim için çok önemlidir. Fakat köpek Kuaförü Büyükçekmece evcil hayvan dostlarımızın menfaatini ve sağlığını her şeyden önde görür.

Kuaförlük Hizmeti Esnasında Anestezi Uygulanır mı?
Firmamız hiçbir zaman anestezi uygulamasının her türlü işlemde kullanılmasına sıcak bakmaz. Zira anestezi bir tıbbi işlemdir ve özellikle basık burunlu türlerde solunumu ciddi ölçüde baskılanmaktadır. Bu sebepten ötürü zorunlu olmadıkça anestezi uygulanmasını önermiyoruz. Ancak zorunluluk olması halinde sizlerin de yoğun talebi üzerine en yakın veteriner kliniğine gidilerek anestezi veya sakinleştirici benzeri uygulamalar yapılabilir. Bununla ilgili detaylı bilgiyi Pethair.com.tr adresinden bulmanız mümkündür.

Randevu Nereden Alınır?
Randevu almak için web sitemizde bulunan online randevu olacağından yararlanmanız mümkündür. Aynı şekilde Web sitemizdeki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak da randevu taleplerinizi iletebilir ve bizleri adresinize kadar davet edebilirsiniz.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR
BİR YORUM BIRAK