KATEGORİ SEÇİMİ YAPIN
Köpek Kuaförü Çatalca
3 sene önce

Köpek Kuaförü Çatalca

Köpek Kuaförü Çatalca

Köpekler ve kedilerin sıcağa tahammül eşikleri insanlardan çok daha düşüktür. Zira insanlar sıcağa uyumu vücut ısılarını dengeleyerek sağlarlar. Bu da ancak terleme vasıtasıyla mümkün olabilir. Ancak kediler ve köpekler yalnızca ayaklarının altında bulunan ter bezleri sayesinde vücut ısılarını dengelemeye çalışabilirler. Bu da vücut ölçüleriyle oranlandığında fazlasıyla yetersiz kalır. Aynı zamanda hassas bünyeleri gereği klima veya buna benzer iklimlendirme sistemleri onları çok hasta edebilir.

Bu sebeple sıcak dönemlerde veya sıcak yaz aylarında onlar için yapılabilecek en iyi şey tüylerinin tıraş edilmesidir. Fazla tüylerinden arınmayı kendi imkanlarıyla az buçuk gerçekleştirmeye çalışsalar dahi bu maalesef bu şekilde mümkün olmaz. Haliyle muhakkak insan yardımına ihtiyaç duyarlar. Köpek kuaförü Çatalca da evcil hayvan dostlarımıza bu hizmeti kusursuz bir şekilde sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Evcil Hayvanımı Nasıl Tıraş Ettirebilirim?

Evcil hayvan dostunuzu firmamıza tıraş ettirmek son derece kolay bir iştir. Pethair.com.tr adresine tıklayarak çevrimiçi randevu sistemimizden evcil hayvan dostunuz için uygun bir randevu ayarlayabilirsiniz. Bununla birlikte köpek kuaförü Çatalca internet sitesinde her türlü iletişim bilgimiz mevcuttur. Bu bilgileri kullanarak da bizlerle irtibat kurabilir ve randevunuzu ayarlamanız için yardımcı olmamızı talep edebilirsiniz.

Randevumu Aldıktan Sonra Ne Olacak?
Pethair, kuruluş amacı gereği adresinize kadar gelerek bu hizmeti tabiri caizse ayağınıza getirir. Böylelikle evcil hayvan dostlarına yeteri kadar vakit ayıramamaktan yakınan kimselerin de bu sıkıntısı ortadan kaldırılır. Zira en mükemmel hizmet sıfır vakit kaybıyla ulaşmış olacaktır. Bu konu hakkında size düşen yegane görev pethair.com.tr adresimizi tıklayarak candan değerli sevimli dostunuz için uygun bir randevu almaktır. Ancak hizmetimizi almadan önce bilmenizi isteriz ki, Pethair herhangi bir anestezi faaliyetinde bulunmaz.

Fakat zorunluluk olması halinde evcil hayvan dostumuzun sahibinin talebi üzerine en yakın veteriner kliniğine gidilerek bu hizmet gerçekleştirilebilir. Aynı zamanda Pethair kedi dostlarımızı yıkama hizmeti vermemektedir. Zira tıbbi anlamda zorunluluk hali olması haricinde hiçbir zaman yıkanmamaları gerekir. Zaten kedi dostlarımız da sudan pek fazla hoşlanmadıklarından dolayı bu onlar için hiç de hoş bir deneyim olmayacaktır.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR
BİR YORUM BIRAK