KATEGORİ SEÇİMİ YAPIN
Köpek Kuaförü Fiyatları
3 sene önce

Köpek Kuaförü Fiyatları

Köpek Kuaförü Fiyatları

Köpek kuaförü fiyatları incelemesi öncesinde pet kuaförü olarak hazırlanmış olan olan araçlar ile araç içinde tıraş hizmeti banyo yaptırma tarama işlemi ve rutuş yapılması tırnak kesim işlemi göz temizliği ile kulak temizliği ve ayrıca anal kese temizliği işlemleri yapılabiliyor. Makas tıraş işlem çeşidi için kedi veya köpek tüyleri kapsamında işlem yapılabilmesi için işlemlerin standartlara uygun olması gerekiyor. Bu şekil de tıraş hizmeti sonrasında köpeğin banyo standartları ölçüsüne göre uygun olarak yaptırılıyor. Bütün bu işlem çeşitlerine hızlı ulaşım için pethair.com.tr internet kanalı ile ulaşım mümkün oluyor.

Tıraş Çeşitleri

Köpek kuaförü fiyatları için makina tıraş işlemleri 3 mili metre 6 mili metre ve 9 mili metre olmak üzere üç farklı uzunluk çapı esasına göre makina kesim işlem çeşitleri ve fiyatlaması yapılabiliyor. Makas Tıraş işlemleri için her müşterinin estetik zevki esaslarına göre internet kanalı ile seçilmiş olan tüm makas kesim işlemleri talebe göre düzenlenerek yapılıyor. Makas tıraş işlem çeşitleri için kedi veya köpeğin tüyleri işlem yapılabilmesi için uygun olması gerekiyor. Bu şekil de tıraş hizmeti sonrasında köpeğin banyo standartları ölçüsüne göre uygun olarak yaptırılıyor. Bütün bu işlem çeşitlerine hızlı ulaşım için pethair.com.tr internet kanalı ile ulaşım mümkün oluyor. Ayrıca tıraş ücreti içerisine dahil ediliyor. Kediler için de tıraş sonrası standart işlem çeşidi olarak banyo yapılmıyor.

Banyo İşleri

Köpek kuaförü fiyatları işlem çeşitlerinden olan banyo işlemi aracın içerisinde sıcak su ve dermatolok veteriner şampuan çeşidi ile kullanılarak temizlik ölçütlerine uygun olacak şekil de yıkanması işlemi sonrasında evcil hayvan kurutma makinesi ile tamamı ile kurulama işlemi yapılıyor. Bütün bu işlem çeşitlerine hızlı ulaşım için pethair.com.tr internet kanalı ile ulaşım mümkün oluyor. Son olarak ise tarama işlemi gerçekleştiriliyor.
Rötuş İşlemleri
Kedi veya köpeğin göz ve kulak çevresi ile genital bölgeleri ve pati alt kısımları makas ile temizleniyor. Tarama işlemi periyodik olarak ya da isteğe bağlı olacak şekil de kedi veya köpeğin vücudundaki ölü tüylerden arındırılması maksadı için profesyonel tarama işlem çeşitleri kapsamında ki hizmetlerden faydalanmak mümkün oluyor.

ÖNCEKİ YAZI Hayvan Kuaför Oyunları
SONRAKİ YAZI Hayvan Kuaför Oyunu

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR
BİR YORUM BIRAK