KATEGORİ SEÇİMİ YAPIN
Snoopy Köpek Kuaförü Nişantaşı
3 sene önce

Snoopy Köpek Kuaförü Nişantaşı

Snoopy Köpek Kuaförü Nişantaşı

Sitemiz pethair.com.tr üzerinden ulaşabileceğiniz Snoopy Köpek Kuaförü Nişantaşı, Nişantaşı mevkiinde bulunan köpek kuaförüdür. Klasik kuaförlerden farkı standartların üzerinde bir hizmet sergilemesidir. Köpeğinizi bakım ile şımartacağınız harika bir pet-kuafördür. Uzun yıllardır hizmet veren Snoopy Köpek Kuaförü Nişantaşı deneyimli kuaförleri ile hizmet veren bir kurumdur. Hayvan ırkları ve bakımları hakkında güncel yenilikleri takip eden anlayış ile sizi ve sevimli dostlarınızı memnun edecek uğrak bir noktadır. Uyum içerisinde çalışan kadro ile köpeklerinize harika bir bakım hizmeti sunmaktadır.

Köpek severlerin de çok iyi bildiği bir nokta şudur ki; her köpek ırkının bakımı farklılık göstermektedir. Köpek ırklarına ait bakımlar ve köpek kuaförleri hakkında her türlü bilgiye pethair.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.Randevu ile çalışan Snoopy Köpek Kuaförü Nişantaşı profesyonel pet-kuaför hizmeti verir. Telefon ile iletişime geçerek köpeğiniz için her türlü bakım kuaför hizmeti alabilmek çok kolay.

Hangi Türler Kuaför Hizmeti Almalıdır?

Köpekler, köpek severlerinde bildiği gibi tanınması ve özellikleri bilinmesi gereken hayvan ırklarındandır. Tüm türler kuaför hizmeti almalıdır, fakat bazı köpek ırklarına daha sık bakım gerekmektedir. Belirli köpek cinsleri özel bakım gerektiren köpek ırkları arasındadır. Çoban köpekleri, Terrier, Minyatür grubu köpekler örneğin; Affenpinhscher, Brussels Griffon, Spaniel, Havanese gibi köpekler 3 ayda bir bakım gerektiren köpek türleri arasındadır. Kürkleri fırçalamayı gerektiren minyatür türler makas ile şekil verilmesi gereken ırklardandır. Özellikle süs köpeği adı altında bilinen ırklar özel bakımı daha sık gerçekleştirilmesi gereken küçük sevimli dostlarımız.

Köpek Kuaför Hizmetleri Nelerdir?

Kuaförler köpeklerinize özgü yöntemler uygulayarak pet hizmeti vermektedir. Sedasyon uygulanarak ya da uygulanmadan ilgili köpek bakımları gerçekleştirilir. Irklara yönelik makas ile makine ile ve diğer yöntemler stressiz kesim işlemleri uygulanır. Köpeklerin sakinliği ve psikolojisi dikkate alınarak işlemler gerçekleştirilmektedir.

Köpek Kuaför Hizmeti Ne Sıklıkla Alınmalıdır?
Sevimli dostlarınız yıla en az iki defa kuaför hizmeti almalıdır. Minyatür türler bu hizmeti 3 ayda bir almalıdır. Bahar aylarında köpek derilerinde oluşan dökülmeler artar, Köpekler kuaför hizmetini özellikle bahar aylarında almalıdır.

Köpekler Hangi Durumlarda Kuaför Hizmeti Alır?
Köpeğinizde bulunan tüy dökülmeleri, taramaya bağlı topaklanmalar, keçelenmeler, deri problemleri ve estetik amaçla bu hizmetten faydalanır.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR
BİR YORUM BIRAK