KATEGORİ SEÇİMİ YAPIN
Snoopy Pet Kuaför
3 sene önce

Snoopy Pet Kuaför

Snoopy Pet Kuaför

Evcil hayvanınıza yaptıracağınız düzenli bakım, eğitimleri ve beslenmeleri kadar önemlidir. Onların sağlıkları açısından da önem taşıyan olan bu bakımın, işinde uzman kişiler tarafından yapılması gerekir. Birçok insan köpeğine evde kendi bakım yapmayı tercih eder. Fakat köpek bakımı yalnızca köpek yıkamaktan ibaret değildir. Köpeğinizin bakımlarını evde kendiniz gerçekleştirmekte zorluk çekebilirsiniz. Bu noktada, yıllardır işinde uzmanlaşmış Snoopy Pet Kuaför sizlere en kaliteli hizmetleri sunuyor.

Neden Kuaför Hizmeti Köpekler İçin Önemlidir?

Rutin bakımları yapılmadığı takdirde tıpkı biz insanlarda olduğu gibi, köpeklerde de sağlık ve hijyen açısından problemler ortaya çıkabilir. Köpeklerin tüyleri zamanla uzar. Bu durum tüylerin karışmasına ve bir süre sonra keçeleşmesine neden olabilir. Bu keçeleşme köpeğinizin tüylerini tararken onun canını yakabilir ve deri rahatsızlıklarına sebebiyet verebilir. Eğer sizde köpeğinizin uzman ellerde profesyonel bir bakım almasını isterseniz, daha detaylı bilgi için pethair.com.tr adresine göz atabilirsiniz.

Pet Kuafördeki Diğer Hizmetler Snoopy
Pet Kuaför hizmetleri yalnızca köpek tıraşı ile sınırlı değildir. Tüy tırnak, kulak ve deri bakımı da pet bakımına dahildir. Köpeğinizin tırnak bakımı da en az tüy bakımı kadar önemlidir. Gerek hijyen gerekse rahat hareket etme açısından evcil hayvanlarınızın tırnakları düzenli olarak kesilmelidir. Bunun yanı sıra köpeğinizin bakımı, deri sağlığı açısından oldukça önem taşıyan hijyenik bir ortamda, sterilize edilmiş malzemeler ile gerçekleştirilir.

Köpeğinize En Uygun Köpek Tıraşı
Her köpek ırkına göre tüy açısından farklılıklar göstermektedir. Bu nedenle köpeğinizin ırkına uygun olarak makine tıraşı ya da makas tıraşı yapılabilir. İlk adım olarak köpeğiniz nazikçe taranarak sürekli olarak dökülen ölü tüylerden arındırılır. Bu işlemin ardından tüylerin arasında kalan toprak gibi maddeleri gidermek adına köpeğiniz özel şampuan ile yıkanır ve kurulanır. Ardından köpeğinizin ırkına uygun olan bıçak ile tıraş yapılır. Bu işlem yine köpeğinizin ırkına ve tüy yoğunluğuna göre birkaç saat sürebilir. Daha sonra köpeğiniz tekrar ilaçlı şampuan ile okşanarak yıkanır. Köpeğinizin her türlü bakım ihtiyaçları hakkında daha fazla bilgi almak için pethair.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

ÖNCEKİ YAZI Snoopy Köpek Kuaförü
SONRAKİ YAZI Köpek Kuaförü Oyunu

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR
BİR YORUM BIRAK